Любимата звезда на България обядва с „моста между ВИП- и All stars-сезона”

Откакто се окичи с титла от второ реалити Златка Димитрова си възвърна и усмивката, и самочувствието! Дежурната участница в телевизионни проекти преживя немалко през изминалата година. Влезе в категорията на жените с професия, имаше предаване, спечели в „Шатрата” и в крайна сметка като същинска дама от хайлайфа се отдаде на домашното огнище и благотворителност. Това не само й донесе симпатизанти, но и титла в любимото шоу! Въпреки, че победата й коства доста сълзи и одумки, Златка Димитрова възвърна бойния си дух! Тя направи чудеса, за спаси Боби и от болестта, и от злобата, с която беше атакуван. За награда получи куп неочаквани приятелства. [caption id="attachment_305243" align="aligncenter" width="223"]Хапване, пийване, шампионски лафове... Хапване, пийване, шампионски лафове...[/caption] Освен, че завинаги се помири с вечната си конкурентка Златка Райкова, тя отново намери сродна душа във ВИП-къщата! Макар да не е наясно в какъв точно спорт е олимпийска медалистка, Станка я спечели още от първата среща! Двете явно истински се сближиха, защото се срещат и в „цивилния” живот. Златка сподели с феновете кадър от техния „Обяд само за шампиони”. На него плеймейтката грее в компанията на новата си дружка. А Златка Димитрова като Мис Плеймейт, победител в „Шатрата” и в „Биг Брадър Ол Старс” доволничи, че е шампион и половина!