Певицата спряла да яде месо и затова смъкнала близо 30 кг
Зад болезнено слабата фигура на фолкфурията Преслава не се крие анорексия – твърди певицата. Въпреки, че звездата на попфолка смъкна трийсетина килца, тя твърди, че е добре здравословно и че се чувства перфектно.
Имаше слух, че Преслава е отслабнала толкова заради редовно шмъркане на кокаин. Колко процента истина има в кази клюка, си знае единствено самата певица.
Но друго логично обяснение за платинения хрущял в носа й, с който бе заснета от папараци преди 2 години, няма. До услугите на въпросната пластинка прибягват хора, прекалили с коката, която е силен анестетик и унищожава хрущялната преграда между ноздрите – пише „Уикенд”.
Най-скъпоплатената певица на „Пайнер” била бясна заради постоянните публикации, че е станала кожа и кости от употребата на дрога.
„Не съм наркоманка, а вегетарианка!” – избухнала Преслава в звукозаписното студио в Димитровград, след като тонрежисьор имал неблагоразумието пред ная да подхвърли ироничен коментар за хората, използващи наркотици.
Коментари