Криско зарадва най-малките фенове на „червените“ от ЦСКА по време на последния мач от футболния сезон, където ЦСКА срещна конкурента „Дунав“ (Русе).
Един от най-харесваните изпълнители сред младежите и с толкова много хитове е именно Криско. Той е една от най-популярните музикални звезди на родната сцена. Освен това е чест гост в различни риалити формати. С естественото си поведение и хумор, Криско лесно печели все повече почитатели.

ЦСКА изигра последен мач и след това добави настроение с музиката на Прея и Криско за всички на стадиона
За последния си мач ЦСКА покани именно Криско и с чаровната Прея зарадваха в мразовития ден феновете на „червените“, споделят и от изданието „Лайфстайл“.
С много настроение и хиляди снимки с младите музиканти, феновете изпратиха последния мач на бързо изминалата и не особено лека година за тима на „Българска армия“.

Криско зарадва феновете на ЦСКА с песни и настроение
Един отбор, който преживява своя катарзис и започна всичко отначало, загуби много, малко го подкрепиха до днес, а бъдещето му все още е неясно. Желанието за спорт и игра остава обаче, коментират най-верните фенове и спортисти сред отбора.
За най-малките имаше томбола с много подаръци. Велосипеди и футболни топки с автографи бяха раздадени на децата.
Благотворителната инициатива от събраните средства с този последен мач на футболния тим беше посветена две големи и важни каузи. Подкрепа на пострадалите в с. Хитрино и помощ за нуждаещи се в проекта „Българската Коледа“. Изминава една тежка година, дано предстои повече късмет за всички ни в наближаващата 2017-та!
И ние от изданието за светски истории и събития – „Клюки.бг“ си пожелаваме много повече здраве и хубави емоции през наближаващата ново година.
Коментари