Николета Лозанова скочи: Мислите се за недосегаеми ли?! Засрамете се! (виж тук)
Николета Лозанова скочи срещу нарушителите на мерките!
Николета Лозанова скочи на всички, които нарушават карантината и се разхождат безотговорно. Миската порица минувачите по парковете, които излязоха в слънчевата събота.

Десетки кадри на излезли на разходка по главни булеварди обиколиха социалните мрежи и ядосаха всички отговорни граждани, които спазват мерките на щаба и не излизат от домовете си.
Една от тях е НиЛо, която стриктно се придържа към ограниченията си и седи у дома, заедно с любимия си Ники Михайлов.
Докато е затворена между четири стени, колета сподели снимка, която набра популярност в мрежата. „Това е престъпно! Нима си мислите, че сте недосегаеми? Засрамете се, защото скоро ще е късно…”
Моделката призова феновете си да останат у дома, позирайки на кухненски плот по тениска и чорапи, пише вестник „България днес“.
Двамата с Ники Михайлов споделиха снимки от дома си на столичния булевард „Черни връх”, където се наслаждават на компанията си и дори пускат общи предизвикателни снимки.
Двойката живее от дълги години в луксозен апартамент заедно с дъщерята на Николета – Никол Божинова.
Лозанова и Михайлов призоваха хората да пазаруват онлайн, тъй като това намалява излизанията навън.
Докато е под карантина, моделката гледа телевизия, наслаждава се на филми и си играе с Никол, като й помага и в онлайн образованието.