Борис Дали

Ново 20: Борис Дали стана пчелар, гледа над 40 000 пчели! (още подробности)

Борис Дали стана пчелар в родния си Бобов дол! Фолкпевецът Борис Дали за пореден път изненада феновете ... Прочетете още →